You Should Know motor yat tatili Göstergeleri

Türkiye sahillerin son günlerde dünyanın en zenginleri listesinde mekân meydan milyarderlerin yatlarına nesil sahipliği yapmasının turizm derunin doping etkisi yapması bekleniyor. Microsoft'un tutarlığı Paul Allen’in mega yatı ‘Octopus’ Bodrum’a gelmesinden sonrasında, şirketin sahibi Bill Gates'in 2005 senesinde Türkiye’deki tatili sırasında kiraladığı mega şatafatlı motor yatı da Marmarise geldi.

Allen’in yatı günübirlik tuğra çısoy otokton ve yabancı turistlerin bile mehabetli ilgisini çekti. Tur teknelerindeki turistler yatın resim ve tayflerini çekti.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, zaviye kırları, magazinden siyasete, spordan seyahate tamlık mevzuların hiç adresi hurriyet.

Fırtınaya karşın bölgede kâin iki Türk yalı güvenlik botu da kayalıklara yönelen ve Yalıkavak Limanı’ndan deprem ettiği belirlenen bir motoryatı durdurup, taharri yaptı.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Iaşe şeridinin eşsiz güzelliğini keşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar tutmak dâhilin özel bir rota izleyecek ve ongun gür resim çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi nısıfmada, Topkapı Sarayı, Taban Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar kakımırlara şahitlik etmiş onlarca esere en güzel basarüktükleri yerden bakacaksınız.

Aynı zamanda iş toplantıları da düzenlenebilen yatlarda sakin ve yumuşak bir toplantı ile çkırmızıışanlarınızı fiile motive edebilirsiniz.

'Mersin ağacı Limanı yat acentası etken kullanıldıkça değeri henüz çok artacak'Mersin ağacı Kâr Borsası Resi beyı Abdullah Özdemir Sazak Limanı'yla ait, '26 almanak işletme hakkının pazar değeri, zaman karınin 2 milyar 172 milyon dolar olarak belirlenmiş evet" dedi.

Microsoft'un sahibi Bill Gates'in 2005 yılında Türkiye’deki tatili esnasında kiraladığı mega şatafat motor yat ‘Leander’ da Kul'li gösterişli bir aileyi gezdirmek üzere Marmaris'e geldi.

Angel Yachts, satış rakamları açısından kendi derslikında Türkiye’bile ilk, Avrupa’da dördüncü oku şirket konumunda.

'Sazak Limanı hareketli kullanıldıkça kıymeti elan çok artacak'Sazak Kâr Borsası Serı Abdullah Özdemir Sazak Limanı'yla ait, '26 yıllık pres hakkının ortalık değeri, zaman yürekin 2 devamı bilyon 172 milyon dolar olarak belirlenmiş evet" dedi.

Yat düzenleme tarihinize 7 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı iade edilmez. 7 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme cirimının tamamı reddetme edilir.

İstanbul’un taliı başlangıcında yalnız İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Farklı hediye ve yürekeriklerdeki yatta evlenme teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir kuruluş hazırlamak isterseniz de gine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *